نصب دوربین مدار بسته برای کارگاه و کارخانه

نصب دوربین مدار بسته برای کارگاه و کارخانه ایمن کاران

استقبال عموم مشتریان از دوربین های AHD برای کارگاه و کارخانه

30درصد

استقبال عموم مشتریان از دوربین های دیجیتال برای کارگاه و کارخانه

70درصد

نصب دوربین مدار بسته برای کارگاه و کارخانه ها :

نصب دوربین مدار بسته امروز بهترین دستیار حرفه ای برای نظارت از محیط هایی است که دوست داریم کمتر اشتباه در آن رخ دهد. مکان هایی مانند محیط کارگاهی و کارخانه که با پایینتر آمدن خطا و اشتباه می تواند بسیار کارآمد تر و سود دهی بیشتری برای ما داشته باشد. مدیران حرفه ای و مدرن می دانند که برای مدیریت اینگونه محیط ها باید از تکنولوژی ها استفاده کنند و نصب دوربین مدار بسته بهترین دستیار مدیریتی در کارگاه و کارخانه ها است.

کنترل رفت وآمد ، ورود و خروج ، تخلیه مواد اولیه ، مراقبت و آمارگیری از انبار ، مدیریت کارگران و کارمندان و بسیاری موارد دیگر این اهمیت را برای ما لازم می دارد که از دوربین مدار بسته برای محیط های دارای اهمیت استفاده نماییم. اما سوال اینجاست که برای اینگونه محیط ها با جزئیات و حساسیت بالا از چه نوع دوربینی استفاده کنیم که هم دارای کیفیت بالا باشد و هم تا زمان های طولانی بتوانیم از آن بدون هیچگونه مشکلی استفاده کنیم؟ تجربه به ما اثبات کرده است که برای نصب دوربین مدار بسته در محیط های کارگاهی و کارخانه ها بهتر است از دوربین های مدار بسته دیجیتال یا تحت شبکه استفاده کنیم. دلیل آن کیفیت تصویر بالا ، کاربرد و ظرفیت گسترش بالا ، قابل استفاده تا سال های طولانی بدون افت کیفیت و دیگر موارد.

ایمن کاران این خدمات را برای شما به ارمغان آورده که پس از تحقیق و مشاوره بتوانید به راحتی از این سیستم های نظارت تصویری استفاده کنید که دارای 18 ماه گارانتی تعویض می باشد. در صورت نیاز به مشاوره و بازدید رایگان می توانید با ما تماس بگیرید.