نصب دوربین مدار بسته برای هتل و بیمارستان

نصب دوربین مدار بسته برای هتل و بیمارستان

استقبال مشتریان از دوربین های AHD برای هتل و بیمارستان

10درصد

استقبال مشتریان از دوربین های دیجیتال برای هتل و بیمارستان

90درصد

نصب دوربین مدار بسته برای هتل و بیمارستان ها :

نصب دوربین مدار بسته برای بیمارستان و هتل ها از طرف ایمن کاران با تجربه های بسیاری همراه است. این گونه مجموعه ها دارای جزئیات و کلیاتی هستند که حتما می بایست از دوربین هایی استفاده شود که دارای امکانات و تکنولوژی بالایی باشد و همچنین توانایی گسترش در آینده را به مراه داشته باشد. در این میان نصب دوربین مدار بسته دیجیتال بهترین گزینه برای چنین محیط هایی می باشد.

مزایای نصب دوربین مدار بسته در چنین محیط های دارای اهمیت نیازی به توضیح ندارد ، زیرا برای همه واضح است که بدون استفاده از سیستم های نظارت تصویری عملا امروزه مدیریتی امکان پذیر نخواهد بود. نظارت بر رفت و آمد ها ، مشتریان ، پرسنل ، انبار ها ، اسناد و مدارک ، مالی و بسیاری دیگر از قسمت های این دو محیط بسیار واجب و دارای اهمیت بالایی هستند.

نصب دوربین مدار بسته دیجیتال بهترین گزینه برای استفاده در چنین محیطی است که امروزه اکثر مشتریان به این موضوع کاملا اشراف دارند. کیفیت تصویر اینگونه دوربین ها بسیار بالا و عالی است که از بستر شبکه استفاده می کند که عموما از قبل در این محیط ها بستر هایی جهت شبکه داخلی قرار داده شده است که در این صورت بسیاری از هزینه ها از لیست نصب دوربین مدار بسته حذف می گردد و قابل گسترش در آینده است. ایمن کاران تمامی موضوعات و تجربیات خود را برای مشتریان به ارمغان ورده تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند. همچنین محصولات SUPER VISION سوپر ویژن دارای 18 ماه گارانتی تعویض ایمن کاران می باشد که توسط بهترین و متخصص ترین نصاب های این شرکتبرای شما راه اندازی می گردد. جهت مشاوره رایگان می توانید با ما تماس حاصل نمایید.