نصب دوربین مدار بسته برای مغازه و محیط تجاری

نصب دوربین مدار بسته برای محیط تجاری و مغازه ایمن کاران

استقبال عموم مشتریان از دوربین های AHD برای واحد تجاری

55درصد

استقبال عموم مشتریان از دوربین های دیجیتال برای واحد تجاری

45درصد

نصب دوربین مدار بسته برای محیط تجاری و مغازه :

بیشترین مشتریان نصب دوربین مدار بسته امروز مراکز و محیط های تجاری یا مغازه ها می باشند. به علت رفت و آمد زیاد مشتریان ، پرداخت و دریافت مبالغ ، محصولات و نگه داری آن ها و بسیاری موارد دیگر که نیاز به مدیریت مطلوب و به صرفه ای دارد که دوربین مدار بسته این مطلب را پوشش می دهد. بسیاری صاحبان کسب و کار این را می دانند که نصب دوربین مدار بسته و استفاده از آن امروزه فقط برای گرفتن مچ یک سارق نیست ، بلکه به غیر از مسئله امنیت می توانند از آن برای مدیریت بهتر محصولات ، کارگران و کارمندان ، رفت و آمد ، مشتریان و بسیاری گزینه دیگر استفاده کنند.

نصب دوربین مدار بسته در محیط تجاری کوچک یا بزرگ هیچ فرقی ندارد ، در همه موارد می تواند به غیر از امنیت بسیاری موارد دیگر را برای صاحبان کسب و کار فراهم آورد. همچنین با استفاده از این سیستم نظارت دوربین مدار بسته می توان از راه دور و بدون حضور شخصی این موارد را با داشتن یک تلفن همراه ، لپ تاپ یا تبلت که به اینترنت متصل باشد را در دسترس داشت.

بستگی به میزان بودجه و کیفیت تصویر های مختلف دوربین های بسیاری برای نصب در واحد ها تجاری معرفی می گردد که محبوبترین آن ها همیشه دوربین مدار بسته آنالوگ HD و دوربین مدار بسته دیجیتال می باشد. ایمن کاران با تجربه سالیان طولانی در زمینه نصب دوربین مدار بسته تجاری امروز این امکان را برای مشتریان عزیز به وجود آورده تا با تحقیق درباره انواع دوربین مدار بسته و قیمت نصب آن ها بتوانند با مشاوره رایگان از طرف ما انتخابی صحیح را داشته باشند. انتخابی که دارای 18 ماه گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش می باشد.