ضمانت ، پشتیبانی و خدمات پس از فروش ایمن کاران

گارنتی و ضمانت تعویض ایمن کاران

شرکت ایمن کاران سریر وارد کننده ، فروش ، نصب و راه اندازی انواع سیستم های نظارت تصویری دوربین مدار بسته با برند SUPER VISION سوپر ویژن در کشور لازم می داند خدمات قبل و بعد از فروش و شرایط گارانتی را در این مبحث به صورت کامل برای مشتریان توضیح دهد.

خدمات قبل از فروش و نصب دوربین مدار بسته :

پس از اینکه شما مشتریان احساس نیاز به نصب دوربین مدار بسته کردید می توانید پس از تماس با ما به صورت کاملا رایگان از مشاوره ما استفاده نمایید ، حتی اگر شرکت ما مجری نصب دوربین های مدار بسته شما نباشد. شما نیز می توانید به صورت رایگان در تهران درخواست بازدید و کارشناسی نسبت به نصب دوربین مدار بسته بدهید که شرکت در اولین فرصت یکی از کارشناسان خود را برای شما می فرستد و پس از بررسی و کارشناسی از طرف شرکت برای شما پسش فاکتور ارسال می گردد. اگر نیاز به خرید دوربین مدار بسته دارید می توانید از شرکت درخواست نمونه تصویر آن ها را بخواهید و سپس خرید نمایید . همچنین شما نیز می توانید به صورت حضوری در شرکت مورد مشاوره و مشاهده نمونه تصویر قرار بگیرید.

خدمات پس از فروش و نصب دوربین مدار بسته :

مشتریان ما که سیستم های نظارت تصویری دوربین مدار بسته را از ما دریافت کرده اند می توانند به صورت مادام العمر از خدمات پس از فروش و نصب ما استفاده نمایند . در صورتی که مشکل سیستم از مشتری باشد هزینه ایاب و ذهاب و تعمیر و بررسی از ایشان دریافت می گردد. اما در غیر اینصورت کلیه هزینه ها به عهده شرکت می باشد. شما مشتری گرامی نیز می توانید در هر زمان درخواست چکاپ ماهیانه یا فصلی داشته باشید. پس از نصب و فروش دوربین مدار بسته شرکت کلیه آموزش های لازم ا به شما می دهد تا برای مدیریت و استفاده از این سیستم بتوانید سهولت داشته باشید.

شرایط گارانتی و ضمانت تعویض :

کلیه محصولات SUPER VISION سوپر ویژن دارای 18 ماه گارانتی و ضمانت تعویض از طرف ایمن کاران می باشد که دارای شرایط زیر است :

فاکتور محصولات می بایست دارای مهر و تایید شرکت ایمن کاران باشد.

جعبه و برچسب گارانتی روی جعبه می بایست همراه با دوربین باشند. دوربین یا دستگاه خام مورد قبول نیست.

از تاریخ فاکتور به مدت 18 ماه می توانید از ضمانت و گارانتی محصول استفاده نمایید.

نصب و دستکاری توسط افراد غیر متخصص دستگاه را از گارانتی خارج می نماید.

باز شدن دستگاه به هر طریقی توسط افراد غیر متخصص آن را از گارانتی حارج می نماید.

نوسان برق و جریان مغناطیسی دارای گارانتی و ضمانت نمی باشد.

در برخی محصولات رطوبت ، گرما ، سرما و شرایط دمایی نامناسب شامل گارانتی و ضمانت نمی باشد.